/Files/images/vishivanka/IMG-6549804a069dd1821874414fb6db095c-V.jpg

/Files/images/8_bereznya/FB_IMG_1646412256349.jpg

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ


Шановні батьки учнів нашої гімназії ! Пам’ятайте, що Ваша сім’я — найперша і най­важливіша ланка виховання, оскільки саме в ній закладається духовне ядро особистості, основи її моралі, народжуються і поглиблюються любов до батьків, сім’ї, роду, народу, до усього живого, повага до рід­ної мови, історії, культури. Взірцем гуманних якостей маєте бути насамперед Ви самі, харак­тер взаємин у Вашій сім’ї. Отож:

• Шануйте одне одного, будьте чуйними, уникайте сварок і образ. Цікавтеся, як ваша дитина проводить вільний час, чим займається в цей, такий нелегкий період для кожного з нас!

• Показуйте дітям приклад доброзичливого ставлення до інших членів сім’ї, сусідів,, а також до незнайомих людей, що потребують допомоги. Пам’ятайте: діти копіюють дії дорослих і на­самперед батьків!

• Будьте моральним зразком для своєї дитини. Ваші син або до­чка — уже підлітки, і їм властиве критичне ставлення до Ваших якос­тей. Тому — не тупцюйте на місці, «зростайте» разом із Вашими дітьми, щоб вони відчували гордість за батьків, бажання бути схожими на Вас.

Успіх виховання залежить від мудрого поєднання любові до дити­ни з вимогливістю до неї.

• Шануйте дитину, її гідність і почуття. Вмійте поставити себе на її місце, цікавтеся її успіхами і невдачами. Пам’ятайте: тільки повагою до юної особистості можемо навчити її шанувати інших.

• Пам’ятайте, що, виховуючи дітей, Ви виконуєте не тільки бать­ківський, але і громадянський обов’язок!

/Files/images/8_bereznya_2021/IMG-05a77a14fdf10491d632c8a37b87dd26-V.jpg

/Files/images/8_bereznya_2021/IMG-37ed3e00e9906b48ec81b180cf777055-V.jpg

Правила

користування мобільними

телефонами у школі

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу в школі (далі – Правила) є обов’язковими для виконання всіма учасниками навчально-виховного процесу.

2. Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови навчально-виховного процесу.

3. Школа не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

ІІ. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМИ

ТЕЛЕФОНАМИ

1. У приміщенні та на території школи обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.

2. Під час уроків і навчальних занять мобільний телефон слід вимикати.

3. Учасники навчально-виховного процесу мають право у позаурочний час використовувати телефони на території школи як засіб комунікації: дзвонити, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники.

4. Учасникам навчально-виховного процесу заборонено:

4.1. У школі слухати радіо та музику без навушників.

4.2. Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

4.3. Свідомо завдавати шкоди іміджу школи.

ІІІ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

1. За одноразове порушення , оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної записки).

2. У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону учителем для передачі адміністрації школи та повернення батькам учня.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Питання відвідування учнями школи є сьогодні надзвичайно важливим, тому нагадуємо, що згідно з Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646, «Про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»:

1) Відсутність без поважних причин вважається прогулом і може бути підставою для припинення навчання учня в школі.

2) Учні, які тимчасово не відвідували загальноосвітній заклад, подають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб, які їх замінюють, про причину відсутності на уроках, які зберігаються в особовій справі учня протягом навчального року.

3) Відсутність через поважні причини має бути підтверджена усно (батьки мають зателефонувати до школи не пізніше початку 1-го уроку, а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску).

4) У випадку запланованої тривалої відсутності (більше 2-х днів) батьки учня мають заздалегідь надати адміністрації заяву з визначенням терміну та причини відсутності, до якої додаються копії документів – путівки, авіаквитків тощо.

5) У випадку пропуску занять протягом 2 і більше днів учень допускається до занять лише за наявності медичної довідки, що посвідчує стан здоров’я учня.

6) Факт запізнення та довчасного закінчення занять (наприклад, через призначене на певний час відвідування лікаря) також має супроводжуватись запискою батьків (заздалегідь)

7) У випадку відсутності учнів у школі понад 10 днів без поважної причини надсилаються акти про відсутність учнів у школі понад 10 днів до районного відділу освіти та клопотання щодо проведення профілактичної роботи з сім’ями до районної соціальної служби та подання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства України до КМСД .

8) Поважними причинами відсутності учня в школі вважаються:

Хвороба.

Призначений візит до лікаря.

Смерть близьких родичів.

Участь в організованих школою заходах впродовж навчального часу.

Непередбачена ситуація, що виходить за межі учнівського та батьківського контролю, яка створює перешкоди для прибуття і занять у школі.

Сімейна подорож, якщо батьки заздалегідь узгодили її з адміністрацією, написавши заяву.

БАТЬКИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА НАВЧАННЯ, ВИХОВАННЯ І РОЗВИТОК ДІТЕЙ,

а тому зобов'язані забезпечувати відвідування учнями уроків у навчальних закладах:

І. Згідно Сімейного кодексу України ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

ІІ. Згідно Кодексу про адміністративні правопорушення України:

- Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ІІІ. Згідно Кримінального кодексу України злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

IV. Згідно Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про загальноосвітній навчальний заклад у разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов’язків, передбачених законодавством, загальноосвітній навчальний заклад може порушувати клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав.

Кiлькiсть переглядiв: 322

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.